• TYDZIEŃ WYBORU DROGI KSZTAŁCENIA
          • TYDZIEŃ WYBORU DROGI KSZTAŁCENIA

          • Szanowni Państwo,

            Informujemy, że w ramach akcji „Zawodowy strzał w10!” planowane jest kolejne działanie służące pomocy w wyborze dalszego etapu kształcenia dla przyszłych absolwentów szkół podstawowych oraz promocji szkół kształcących w zawodach w województwie lubelskim – „Tydzień wyboru drogi kształcenia”.

            W ramach tej akcji Uczniowie i ich Rodzice będą mieli możliwość skontaktowania się telefonicznego z doradcami zawodowymi, którzy będą w określonych godzinach dyżurowali pod wskazanymi niżej numerami telefonów.

            Rodzice i Uczniowie będą mieli możliwość porozmawiania z wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi o zasadach dokonywania wyboru szkoły, ofercie szkół i zawodów w naszym województwie oraz upewnić się w dokonanych już wyborach. W razie szczegółowych pytań o kształcenie w poszczególnych zawodach czy szkołach doradcy będą kierowali zainteresowanych do konkretnych szkół. W indywidualnych przypadkach doradcy zawodowi będą podawali kontakt do poradni psychologiczno-pedagogicznej będącej w rejonie szkoły, do której uczęszcza uczeń. Zarówno w szkołach jak i poradniach pełnić będą dyżury osoby kompetentne, które będą mogły wspierać zainteresowanych i odpowiadać na pytania.

            Proponowana Państwu sieć wsparcia będzie funkcjonowała przez tydzień  od 6 do 10 marca 2023 r., w godzinach od 14.00 do 18.00.

            Numery telefonów, przy których będą dyżurowali doradcy zawodowi:

            1)      500 303 388

            2)      509 731 851

            3)      668 356 436

            4)      881 238 455

            5)      605 635 605

            Rodzice i Uczniowie mogą także dzwonić w tym tygodniu bezpośrednio do szkół kształcących w zawodach, wykorzystując kontakt podany w informatorze o szkołach ponadpodstawowych województwa lubelskiego na rok szkolny 2023/2024 https://www.kuratorium.lublin.pl/informator.php .

          • OBCHODY 160 ROCZNICY POWSTANIA STYCZNIOWEGO I DNIA PATRONA

          • 21 lutego 2023 roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu obchodziła 160 rocznicę Powstania Styczniowego połączoną z obchodami  Dnia Patrona.

            Z tej okazji w naszej placówce  gościliśmy: sekretarza Gminy Puchaczów -panią Katarzynę Wójcik-Kęcik,  podinspektora ds. oświaty w Gminie Puchaczów -panią Dominikę Zabłotną, zastępcę dyrektora Publicznej Szkoły im. Karola Krysińskiego w Rudnikach- panią Beatę Ziarek, dyrektora Zespołu Szkół w Puchaczowie- panią Elżbietę Bedlińską, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie -panią Beatę Sagan, kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Puchaczowie- panią Ewę Kaźmierczak, kierownika Dziennego Domu Senior+ w Bogdance- panią Edytę Horzępa, prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Puchaczowie -pana Artura Chomę, kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowicy- panią Elizę Bojko-Cyfra, radnych Gminy Puchaczów: pana Stanisława Brutta, pana Edwarda Szurka, pana Tadeusza Nowakowskiego, panią Małgorzatę Żmuda, panią Wiesławę Ukalską, pana Karola Zabłotnego, sołtysa Nadrybia Ukazowego- pana Pawła Gila, przewodniczącą Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Nadrybiu- panią Sylwię Stachura, przewodniczącego Rady Rodziców przy Przedszkolu w Nadrybiu pana Tomasza Glądałę.

            Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nadrybiu-pani Maria Paryła w swoim wystąpieniu przypomniała rolę i sylwetkę patrona szkoły – Jana i Kazimierza Bogdanowiczów,  ściśle związanych z przygotowaniem i wybuchem powstania styczniowego w naszym regionie. Podkreśliła też istotę wychowania w kształtowaniu  postawy patriotycznej młodzieży z tamtych czasów, która chętnie angażowała się w walkę o wolną Polskę.

            Uczniowie naszej szkoły  uświetnili uroczystość prezentując montaż słowno – muzyczny poświęcony 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Podkreślili w nim wydarzenia z tego okresu oraz rolę Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w przygotowaniu i udziale w powstaniu.

            Mottem kilkukrotnie powtarzanym, a jednocześnie oddającym atmosferę uroczystości był testament Kazimierza  Bogdanowicza spisany na kilka dni przed straceniem: „… kochajcie milion razy mocniej naszą Ojczyznę Polskę, niżeli ja ją kochałem…”.      

            Następnie pani dyrektor szkoły wraz z panią sekretarz Gminy Puchaczów- Katarzyną Wójcik-Kęcik wręczyły nagrody laureatom i upominki uczestnikom XII Międzyszkolnego Konkursu „Moja mała Ojczyzna. Jan i Kazimierz Bogdanowiczowie  oraz Powstanie Styczniowe  w Królestwie Polskim i regionie”.
            W konkursie uczestniczyli uczniowie klas VI – VIII z następujących szkół:
            -Szkoły Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Zezulinie,
            -Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku,
            -Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie,                                                     

            -Szkoły Podstawowej im. Zgrupowania Partyzanckiego „Jeszcze Polska nie zginęła”                                               w Ludwinie,                                                                                                                                                         

            -Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dratowie,                                                                         

            -Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Piasecznie,                                                                              

            -Szkoły Podstawowej im. Karola Krysińskiego w Rudnikach,
            -Szkoły Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu.                     

            Międzyszkolny Konkurs "Moja Mała Ojczyzna - Jan i Kazimierz Bogdanowicz. Powstanie Styczniowe w Królestwie Polskim i regionie" zorganizowany z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu współfinansowany został przez Bogdankę, spółkę wspierającą zrównoważony rozwój Lubelszczyzny.

            Ponadto rozstrzygnięto również dwa konkursy szkolne: konkurs poetycki na wiersz o patronach szkoły oraz plastyczny „Co warto wiedzieć o Janie i Kazimierzu Bogdanowiczach?” Głównym celem obydwu była popularyzacja postaci Jana i Kazimierza Bogdanowiczów, zachęcenie do zapoznania się z biografią powstańców oraz uczczenie rocznicy Powstania Styczniowego.

            Po zakończeniu uroczystości, która była swoistą lekcją historii i patriotyzmu, młodzież i goście mogli obejrzeć zebrane dokumenty, fotografie  i pozycje książkowe dotyczące rodziny Bogdanowiczów oraz wpisać się do pamiątkowej Księgi Gości.

             

            Agnieszka Sobiesiak

          • „Co warto wiedzieć o Janie i Kazimierzu Bogdanowiczach?” - konkurs plastyczny

          • Z okazji obchodów Dnia Patrona, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Co warto wiedzieć o Janie i Kazimierzu Bogdanowiczach?”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III.

            Celem konkursu była: popularyzacja postaci  Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w środowisku szkolnym oraz zachęcenie dzieci do zapoznania się z niezwykłą biografią powstańców.

             

            Komisja postanowiła wyróżnić następujących uczniów:

            I miejsce  - Franciszek Kosowski klasa III, za pracę pt. „Jan i Kazimierz przed Kościołem w Puchaczowie”

            II miejsce  - Aleksandra Sroczyk klasa II, za pracę pt. „Kazimierz osadzony w areszcie w Lublinie”

            III miejsce  - Ksawier Szelepusta klasa I, za pracę pt. „Ukochany koń zdradza kryjówkę Kazimierza”

            Wyróżnienie:

            Alan Karwacki klasa I, za pracę pt. „Kazimierz i jego ukochany koń”

            Natalia Chryć klasa I, za pracę pt. „Jan i Kazimierz przed Kościołem w Puchaczowie, przemawiają do ludzi”

            Oliwia Horzępa klasa II, za pracę pt. „Mama Marianna uczy Jana i Kazimierza historii oraz języka polskiego”

            Nagrody dla laureatów oraz upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie, ufundował Wójt Gminy Puchaczów.

            Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, natomiast zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

             

            Magdalena Dylewska

          • OPŁATA ZA OBIADY MARZEC 2023

          • Opłata za obiady w MARCU wynosi: 

             

             przedszkole:

            • wyżywienie całodzienne 121,90zł(23x5,30zł) 
            • wyżywienie bez podwieczorków 96,60zł(23x4,20zł)
            • dzieci klas.1-8  57,50zł(23x2,50zł) 
            • pracownicy 89,70zł(23x3,90zł) 
            • pracownicy obsługi i administracji 89,70zł(23x3,90zł)+8% VAT

            Opłatę należy uiścić do 25.02.2023 r.

             

            UWAGA!!! Uczniowie, którzy nie wpłacą na obiady w w/w terminie nie będą mogli korzystac z wyżywienia .Korzystanie z obiadów będzie możliwe tylko za okazaniem karty żywieniowej.

            Wpłat należy dokonywać(w miarę możliwości ) przez internet na konto szkoły (należy podać: imię, nazwisko oraz miesiąc za który dokonywana jest wpłata):

            nr konta:46 8693 0006 0000 0042 2006 0002

             w wyjątkowych sytuacjach można opłacić w stołówce szkolnej.

             

          • SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

          • W ramach innowacji pedagogicznej "Szkolny Klub Fotograficzny FOTOPSTRYK" 6 lutego odbyło się spotkanie z fotografem p. Magdaleną Arciszewską. Podczas zajęć młodzież mogła poznać zawód profesjonalnego fotografa. Każdy uczestnik spotkania zobaczył różnice pomiędzy modelami aparatów fotograficznych, a także uzyskał wiedzę na temat różnorodności obiektywów i ich zastosowania. Pani Magda poprowadziła krótkie warsztaty z profesjonalnej współpracy z modelem podczas zdjęć, a także oceniła nasze dotychczasowe prace. 

            Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z fotografem.

            Monika Gargol

          • Opowieść o braciach Bogdanowiczach.

          • W związku z kolejną rocznicą nadania szkole imienia Jana i Kazimierza Bogdanowiczów zapraszamy do obejrzenia animacji "Opowieść o braciach Bogdanowiczach", która powstała z okazi dziesięciolecia nadania imienia szkole. Jest to opowieśc ilustrowana rysunkami uczniów.

          • Spotkanie z regionalistą

          • 160 lat temu, w nocy z 22 na 23 stycznia 1863 r. wybuchło powstanie styczniowe.  Aby przybliżyć tamte wydarzenia, w dniu 2 lutego 2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nadrybiu,  odbyło się spotkanie z panią Krystyną Tatarczak- przewodnikiem po Lublinie, autorką artykułów o Janie i Kazimierzu Bogdanowiczach. W wydarzeniu uczestniczyli wszyscy uczniowie oraz starsze grupy przedszkolne. Pani Tatarczak przybliżyła słuchaczom wydarzenia tamtych czasów i w bardzo przystępny sposób nakreśliła historię bohaterów powstania styczniowego, a naszych patronów szkoły: Jana i Kazimierza Bogdanowiczów. Przypomniała, że powstanie styczniowe było największym zrywem niepodległościowym narodu polskiego w czasie zaborów, w którym nie zabrakło mieszkańców naszej okolicy. Bitwy i potyczki toczone były m.in. pod Cycowem, Grądami, Jedlanką, Klarowem, Kocią Górą, Kaniwolą, Kopiną, w okolicy Łęcznej, pod Łańcuchowem, Malinówką, Puchaczowem, Spiczynem, Urszulinem, Wolą Korybutową, Zezulinem.

            Uczniowie mieli możliwość obejrzenia unikatowych fotografii m.in. cenzurki szkolnej Jana Bogdanowicza.

            To spotkanie na długo zapadnie w naszej pamięci jako niezwykła lekcja historii!

            Agnieszka Sobiesiak

        • MŁODE GŁOWY
          • MŁODE GŁOWY

          • Drodzy Rodzice!

            Z przyjemnością chcemy poinformować Państwa o tym, że przystąpiliśmy do bezpłatnego programu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo (SOC), w którym uczestniczy już ponad 1500 szkół. Nasza szkoła przystąpiła do projektu badawczego z inicjatywy Fundacji UNAWEZA założonej przez Martynę Wojciechowską pt. „MŁODE GŁOWY” i jest realizowany we współpracy z Fundacją Dbam o Mój Zasięg. W ramach tej inicjatywy przeprowadzane jest ogólnopolskie badanie Poczucia własnej wartości i sprawczości młodzieży. Podejmowana inicjatywa między innymi ma na celu poznanie, co wzmacnia kondycję psychiczną młodzieży, a co ją obniża, na kogo uczniowie mogą liczyć w sytuacjach kryzysowych, do kogo zwróciliby się o pomoc. Wyniki przeprowadzonych badań ankietowych pomogą opracować kompleksową kampanię społeczną skierowaną  dla szkół i rodziców.

            Projekt “Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” wpisuje się w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa określone przez MEiN na rok szkolny 2022/2023, tj. pkt.2.(Wspomaganie wychowawczej roli rodziny przez właściwą organizację i realizację zajęć edukacyjnych wychowanie do życia w rodzinie. Ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży) oraz pkt.7. (Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych. Wsparcie edukacji informatycznej i medialnej, w szczególności kształtowanie krytycznego podejścia do treści publikowanych w Internecie i mediach społecznościowych).

            Dzięki udziałowi w projekcie SOC szkoły zyskują: 

            • możliwość bezpłatnego udziału w profesjonalnych badaniach naukowych. Celem badania jest stworzenie programu badawczo – edukacyjnego dla szkół oraz kampanii społecznej, która będzie wspierać młodych ludzi. Badanie jest całkowicie bezpłatne i skierowane do uczniów szkoły podstawowej klas 4- 8 oraz uczniów szkoły ponadpodstawowej w przedziale wiekowym od 10 do 19 lat.  Odbywa się w formie internetowej ankiety, trwającej ok. 30 minut. Badanie jest w pełni anonimowe i dobrowolne, po uzyskaniu pisemnej zgody rodzica. 
            • Po przeprowadzonych badaniach szkoła uzyska raport, który posłuży przy zaplanowaniu działań w szkolnym programie wychowawczo – profilaktycznym;
            • możliwość udziału w bezpłatnych webinariach pomagających wdrażać w szkole zasady cyfrowej higieny;
            • dostęp do zamkniętej grupy dla nauczycieli koordynatorów Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo;
            • możliwość udziału w konkursach, kampaniach i projektach specjalnych dedykowanych wyłącznie szkołom ze wspólnoty SOC.

            Koordynatorami tego projektu w naszej szkole są p. Marzena Piskorska – psycholog szkolny oraz p. Monika Gargol – pedagog szkolny. 

            WIĘCEJ INFORMACJI:

            Młode Głowy® [Projekt badawczy] (we3studio.pl)

             

          • TEATRZYK W SZKOLE

          • W dniu 2 lutego w naszej szkole gościł teatrzyk z przedstawieniem „Ania sowa- grzeczność słowa”. Przypomniał przedszkolakom, uczniom klas 1, 2 i 3 o bardzo ważnych magicznych słowach, które sprawiają, że uśmiechamy się do siebie. Słowa proszę, przepraszam, dziękuję na co dzień wszyscy uczniowie oraz  przedszkolaki zapamiętają i zastosują. W akcję przedstawienia bardzo zaangażowały się dzieci przedszkolne. Ucieszyła je zmiana zachowania głównej bohaterki z nieposłusznej, niegrzecznej na wyrozumiałą i kulturalną dziewczynkę. 

            Alicja Skoczylas

          • ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

          • Harmonogram autobusu szkolnego obowiązujący 

            od dn.1 lutego 2023r.  

            Przywozy:

            645  Stefanów

            650 Janowica

            655 Nadrybie Dwór

            700 Kopina

            705 Zaróbka

            715 Wólka Nadrybska

            725 Szkoła

            730 Nadrybie Ukazowe

            735 Kobyłki

            740 Kaniwola

            750 Szkoła

             

            Odwozy:

            Poniedziałek 

            1220  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1430 Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1530 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

            Wtorek

            1320  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1430 Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1550 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

             

            Środa 

            1320  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1430  Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1550 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

            Czwartek

            1220  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1430  Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1530 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów


             

            Piątek

            1220  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola 

            1430 Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

          • Stypendia szkolne

          • Gratulacje  dla  naszych uczniów, którzy uzyskali w I okresie roku szkolnego 2022/2023  średnią ocen minimum 5,0 i ocenę  bardzo dobrą lub  wzorowa zachowania.   Są nimi: Alicja Zalewska, Lena Goral, Maja Żmuda, Anna Pszczoła, Szymon Gil, Jakub Szurek. 

            Gratulujemy i czekamy na większą liczbę stypendystów!!!

            Monika Gargol

          • Harmonogram autobusu szkolnego

          • Harmonogram autobusu szkolnego obowiązujący

            od dn. 30 stycznia 2023r.  

            Przywozy:

            645  Stefanów

            650 Janowica

            655 Nadrybie Dwór

            700 Kopina

            705 Zaróbka

            715 Wólka Nadrybska

            725 Szkoła

            730 Nadrybie Ukazowe

            735 Kobyłki

            740 Kaniwola

            750 Szkoła

             

            Odwozy:

            Poniedziałek

            1220  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola,  Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1530 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

            Wtorek

            1320  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1550 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

                                               

            Środa

            1320  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola,  Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1550 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

            Czwartek

            1220  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1530 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

             

             

            Piątek

            1220  Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

            1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola, Wólka Nadrybska, Zaróbka, Kopina, Nadrybie Dwór, Janowica, Stefanów

          • FERIE ZIMOWE W NADRYBIU

          • W pierwszym tygodniu ferii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nadrybiu odbyły się zajęcia dla dzieci i  młodzieży. Z zimowiska skorzystało około 60 osób. Uczestnicy wzięli udział w  trzech wyjazdach. Pierwszego dnia udaliśmy się do Multikina na film „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, w środę -18 stycznia aktywnie spędziliśmy dzień, jeżdżąc na łyżwach w  ICE MANII  oraz grając w kręgle w klubie Masters. Ostatni dzień  zimowiska również spędziliśmy bardzo aktywnie, skacząc na trampolinach w Strefie Wysokich Lotów. Dwa dni uczestnicy spędzili w szkole, co nie oznacza, że się nudzili! Wzięli udział w zajęciach plastycznych, podczas których ozdabiali kubki oraz eko-worki. Po skończonej pracy uczestniczyli w ćwiczeniach ruchowych oraz grach zespołowych. Dbając o bezpieczeństwo uczestników zimowiska, zostało zorganizowane spotkanie z policjantami, podczas którego omówiono niebezpieczeństwa czyhające na dzieci i młodzież o tej porze roku oraz pouczono o sposobach reagowania w sytuacjach trudnych.  Wszyscy uczestnicy zimowiska przyznają, że był to tydzień pełen wrażeń. Dziękujemy wszystkim osobom,  które przyczyniły się  do organizacji i realizacji spotkań oraz wyjazdów!

            Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!

                                                                                                           Sobiesiak Agnieszka

             

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu
      • 081 75-75-102 fax 081 75 75 102 Godziny pracy sekretariatu 7:00 do 15:00 Godziny przyjęć interesantów przez panią dyrektor Marię Paryła codziennie od 9:00 do 14:00
      • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nadrybiu Nadrybie - Dwór 88 21-013 Puchaczów Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych