• OPŁATA ZA OBIADY WRZESIEŃ 2023

• Opłata za obiady we wrześniu wynosi:

 wyżywienie całodzienne 132,30zł(21x6,30zł)
             wyżywienie bez podwieczorków 105zł(21x5,00zł)
             pracownicy obsługi i administracji 118,37zł(19x6,23zł)+8% VAT
            Opłatę należy uiścić do 04.09.2023 r.

UWAGA!!!

Uczniowie, którzy nie wpłacą na obiady w w/w terminie nie będą
            mogli korzystać z wyżywienia .Korzystanie z obiadów będzie możliwe tylko za
            okazaniem karty żywieniowej.

Wpłat należy dokonywać(w miarę możliwości ) przez internet na konto
            szkoły (należy podać: imię, nazwisko oraz miesiąc za który dokonywana jest
            wpłata):
            w wyjątkowych sytuacjach można opłacić w stołówce szkolnej.

Prosimy o zapoznanie się z treścią zarządzenia zamieszczonego poniżej:

Zarzadzenie_nr_35a_2022_2023_stawki_zywieniowe.pdf

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

w Szkole Podstawowej

im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu

odbędzie się 4 września 2023r. o godz. 900  w sali gimnastycznej

Godziny odjazdów  z poszczególnych przystanków autobusu szkolnego w dniu  04.09.2023r.

7.45 Stefanów

7.50 Janowica

7.55 Nadrybie Dwór

8.00 Kopina

8.05 Zaróbka

8.15 Wólka Nadrybska

8.25 Szkoła

8.30 Nadrybie Ukazowe

8.35 Kobyłki

8.40 Kaniwola

8.50 Szkoła

Odwóz zaplanowano około godz. 11.00

Drodzy Uczniowie,

Prosimy o przyniesienie w dniu 4 września 2023r. kluczyków do szafek szkolnych w celu schowania podręczników i zeszytów ćwiczeń.

Msza w intencji dzieci, młodzieży szkolnej, rodziców, pracowników  i nauczycieli odbędzie się 1 września 2023r. o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Świata w Nadrybiu.

• Turniej szachowy o puchar Prezesa Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska w Ludwinie"

•  W dniu  6 sierpnia  2023 nad jeziorem Piaseczno była impreza lokalna   Święto Chleba i Makaronu pod  nazwą   „Przystań smaku -  Święto Chleba i Makaronu z Ludwina 2023”

Podczas tego święta odbył się turniej  szachowy  o puchar „ Prezesa Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Ludwinie „.W turnieju brali   udział  dorośli-seniorzy i  młodzież –juniorzy ,uczniowie  ze szkół  z Ludwina, Zezulina, Milejowa i Nadrybia. Wszystkich uczestników turnieju było  24 ,w tym 8 seniorów. Turniej odbywał się   systemem szwajcarskim czyli  wygrany  grał z wygranym a przegrany z przegranym  w czterech  kategoriach, seniorzy ,juniorzy ,uczniowie szkół podstawowych i kategoria   kobiety w której wzięły udział nasze uczennice. Zostało rozegranych 7 rund .Zawodników do poszczególnych  rund  losował komputer .Turniej odbył się w godzinach 11:00 do 15:00.

W  rozgrywkach szachowych  wzięła udział  młodzież  ze Szkoły Podstawowejw Nadrybiu  7 uczniów z  nauczycielką Marią Głowala, która prowadzi  szkolne „KOŁO SZACHOWE „

Organizatorami turnieju byli  Pan Ryszard  Białek oraz Gminne  Centrum Kultury i  Sportu w  Ludwinie. O nagrody zadbali GS Samopomoc Chłopska w Ludwinie i  makaroniarnia  POLMAK.  Prezes Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Ludwinie  pan Wojciech Szymański ufundował  puchary.

Za zwycięstwo, czyli  I miejsce  w kategorii kobiet puchar otrzymała pani Maria Głowala . II miejsce w tej kategorii zajęła  Alicja  Zalewska uczennica naszej szkoły .

W kategorii uczniowie szkół podstawowych  II miejsce zajął nasz uczeń  Szymon Cyfra .

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, laureaci  miejsc I-III – dyplomy a  uczestnicy ,którzy zajęli pierwsze miejsca   dodatkowo puchary.

Serdecznie dziękuję  rodzicom, którzy  chętnie   odpowiedzieli na moje zaproszenie  udziału uczniów w tym turnieju szachowym .Przywieżli naszych uczniów  na ten turniej i przebywali  z nami do końca turnieju  kibicując  nam.

Maria Głowala