• OPŁATA ZA OBIADY CZERWIEC 2022 r.

     •  

      Opłata za obiady w CZERWCU wynosi: 

        PRZEDSZKOLE:

      wyżywienie całodzienne:

      • 94,50 (21x4,50zł)

      wyżywienie bez podwieczorków:

      • 75,60zł (21x 3,60zł)

      • dzieci klas.1-8 – 30,00zł (15x2,00zł)

      Opłatę należy uiścić do 25.05.2022 r.

      UWAGA!!! Uczniowie, którzy nie wpłacą na obiady w w/w terminie nie będą mogli korzystac z wyżywienia .Korzystanie z obiadów będzie możliwe tylko za okazaniem karty żywieniowej.

      Wpłat należy dokonywać(w miarę możliwości ) przez internet na konto szkoły (należy podać: imię, nazwisko oraz miesiąc za który dokonywana jest wpłata):

      nr konta:46 8693 0006 0000 0042 2006 0002

       w wyjątkowych sytuacjach można opłacić w stołówce szkolnej.

    • ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
     • ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

     • Drodzy uczniowie i rodzice !!!

      Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
      Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

      W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! 

      Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

      sprzęt na rzecz wybranej szkoły.  

      ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’


       Termin Akcji: 1 - 8 czerwca 2022r.      Miejsce Akcji: plac przed wejściem do wiatrołapu obok sali 


      gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego 

      w Nadrybiu

      Rodzaje_sprzetu_elektrycznego_i_elektronicznego_podlegajacego_zbiorce.docx_(1)_(3).pdf      PARTNERZY  AKCJI :                         

      Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.  

      Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

      Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

      e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl


     • Harmonogram autobusu szkolnego w dn. 24,25,26 maja 2022r.

     • Harmonogram autobusu szkolnego w dn. 24,25,26 maja 2022r. podczas egzaminu ósmoklasisty 

      w Szkole Podstawowej Im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu

       

          Przywozy uczniów

      7.30  Stefanów

      7.35 Janowica

      7.40 Nadrybie Dwór

      7.45 Kopina

      7.50 Zaróbka

      8.00 Szkoła

      8.05 Nadrybie Ukazowe

      8.10 Kobyłki

      8.15 Kaniwola

      8.25 Szkoła

      Odwóz klasy VIII zaplanowano po oddaniu prac egzaminacyjnych przez wszystkich uczniów

     • DENTOBUS w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nadrybiu w dn. 6,7,8,13,14 czerwca 2022r.

     • Informujemy, że w dn. 6-8 czerwca 2022r. oraz 13-14 czerwca 2022r.  przyjedzie do naszej szkoły i przedszkola DENTOBUS- mobilny gabinet stomatologiczny, który wykona wszystkie zabiegi na terenie placówki. Dzieci od 3 roku życia i uczniowie klas I-VIII będą mogli skorzystać z  przeglądu jamy ustnej, czyszczenia, lakierowania. Wszystkie usługi są bezpłatne (finansowane z NFZ).

      Wizyta w DENTOBUSIE będzie miała na celu zbadanie stanu zdrowia jamy ustnej, edukację dzieci w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej, przeprowadzenie zabiegów profilaktycznych, zapobiegających rozwojowi choroby próchnicowej (lakierowanie), informowanie dzieci (i ich rodziców) ze zwiększonym ryzykiem próchnicy o konieczności pilnego leczenia.

      Procedury wykonywane są przez lekarza dentystę doświadczonego w pracy z dziećmi oraz w pracy w specjalnych warunkach dodatkowych obostrzeń wynikłych po rozpoczęciu pandemii COVID-19. Lekarz dentysta wysłany do  placówki został poddany dwuetapowemu szczepieniu szczepionką Pfizer, która zapewnia 95 proc. skuteczność w zapobieganiu zakażeniem COVID-19. Skorzystanie z możliwości przeglądów w DENTOBUSIE jest bezpieczne poprzez kontakt z tylko jednym lekarzem, którego obowiązkiem jest przestrzeganie wszystkich obostrzeń zalecanych w gabinecie stomatologicznym.

      Aby skorzystać z przeglądu jamy ustnej należy do 24 maja 2022r. (wtorek) do godz. 12.00 przesłać na pocztę szkolną: spnadrybie@wp.pl (w tytule e-maila "DENTOBUS")  pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego  na udział dziecka w badaniu. Druki ww. zgody będą również dostępne w sekretariacie szkoły.

      Przedszkolaki i uczniowie klas I-III powinni być na badaniu z rodzicem/ opiekunem prawnym.

      Harmonogram wizyt w DENTOBUSIE będzie podany po 30 maja 2022r.

      DENTOBUS_plakat.pdf

      Formularz_zgody.pdf

    • .
     • .

     • Z głębokim żalem zawiadamiamy,
      że 9 maja 2022 roku w wieku 82 lat zmarła

      Alicja Pastwa

      wieloletnia nauczycielka wychowania fizycznego

      w Szkole Podstawowej w Nadrybiu.

      Pogrążeni w smutku, łączymy się w bólu z rodziną.

      Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy

      i Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

      w Nadrybiu

      Uroczystości pogrzebowe
      odbędą się w dniu 11 maja 2022r.
      w Puchaczowie o godz. 15.00

     • "Poznaj Polskę" - Warszawa

     • W dniu 29 kwietnia 2021 roku odbyła się wycieczka do Warszawy w ramach projektu "Poznaj Polskę". Wzięły w niej udział klasy I, II oraz III. Atrakcji było co niemiara. Najpierw pojechaliśmy pospacerować po Łazienkach Warszawskich. Stamtąd wybraliśmy się do miejsca najlepszych wydarzeń sportowych, czyli do biało – czerwonego PGE Stadionu Narodowego. Kolejną atrakcją było zwiedzanie Zamku Królewskiego. Później udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik – Planetarium. Jest to wyjątkowa placówka, która jest rajem dla miłośników nauki, nie tylko dla dzieci, ale także dla nauczycieli. Dowiedzieliśmy się, mnóstwo interesujących rzeczy m.in. co to jest ślad węglowy i jaki mamy wpływ na jego powstawanie. Później czekał na nas pyszny obiad oraz dalsze doświadczenia, eksperymenty w centrum nauki. Świetnie bawiliśmy się podczas odkrywania tajemnic natury i przeprowadzonych samodzielnie doświadczeń. Oglądając setki interaktywnych eksponatów pokazujących zjawiska związane z falami czy prądem, miło i aktywnie spędziliśmy czas. Wieczorem zwiedzaliśmy Stare Miasto, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć Barbakan, Pomnik Małego Powstańca czy Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy. Oczywiście w napiętym grafiku znalazł się czas na zakupienie pamiątek. Do szkoły wróciliśmy około godz.22.30 zmęczeni, ale zadowoleni.

      Magdalena Dylewska

     • Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

     • Dzisiaj, tj 5 maja, w Polsce obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Każda osoba ma prawo do rozwoju i aktywnego udziału w życiu społecznym, zawodowym i rodzinnym. Przypominamy o wartościach takich jak: akceptacja, tolerancja, szacunek, zrozumienie, miłość, wolność. Dziś są nowe technologie, narzędzia do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, które pomagają likwidować bariery. Wśród ludzi wzrasta świadomość na temat niepełnosprawności Intelektualnej. Powstają placówki wspierające dzieci, młodzież, dorosłych oraz ich rodziny, dzięki którym poprawia się jakość życia i funkcjonowanie osób niepełnosprawnych. 

      Pamiętajmy, że niepełnosprawność nie może być przyczyną dyskryminacji żadnego człowieka, Każdy z nas ma prawo by godnie żyć. A godnie żyć, to cieszyć się wszystkim, co nas otacza, rozumieć bodźce, które pochodzą z zewnątrz otoczenia, funkcjonować w społeczeństwie na równych prawach. 

      Człowiek z niepełnosprawnością zwykle robi to samo co wszyscy, chociaż nie zawsze w ten sam sposób co większość.

      Chcąc zrozumieć, kim jest osoba z niepełnosprawnością, nie trzeba od razu tracić sprawności. Czasem wystarczy zmienić perspektywę patrzenia z owianej mitami na opartą na rzetelnej informacji.

       „A osobę niepełnosprawną trzeba przede wszystkim dostrzec, zbliżyć się do niej i wtedy dopiero można zobaczyć w niej zwyczajnego człowieka, który tak samo jak my, ma uczucia, talenty, ambicje, różne potrzeby i bardzo chce żeby go normalnie traktować” – Anna Dymna

       

      Marzena Piskorska 

      Monika Gargol