• KONKURS - MEDIACJE

     • Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza młodzież do udziału w konkursie na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a jego celem jest upowszechnienie wiedzy na temat mediacji i zachęcenie do korzystania z niej.

      Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie umieszczonym na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem:

      www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-dla-mlodziezy-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji

      Plakaty konkursowe można zgłaszać do dnia 6 września 2020 roku.

      Serdecznie zapraszamy!

     • NASZE SUKCESY

     • W czasie nauki zdalnej nasi uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w kilku konkursach. Jest nam niezmiernie miło, że kilkoro z nich otrzymało wyróżnienia.

      Przedszkolak Aleksander Znamirowski  z  grupy „Perełek” otrzymał wyróżnienie za choreografię w XXVI Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Puchaczów 2020.

      Karolinka Brzozowiec również z grupy „Perełek” otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim  konkursie plastycznym „Jak mogę pomóc  pszczołom?”

      Natomiast uczennice klasy VIII Gabriela Kociuba oraz Weronika Baryła otrzymały wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym  "Moja przestrzeń w przyszłości, miejsce Gmina Puchaczów".

      Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy, a zwycięzcom  serdecznie gratulujemy. Składamy również ogromne podziękowania Rodzicom za wsparcie i pomoc w dostarczeniu prac.

     • XIX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ,,POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI” w NADRYBIU

     • Czwarty, wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu ,,Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” w tym roku odbył się w formie zdalnej. Każdy z uczestników rozwiązywał test online składający się z 3 części: ogólnej, obejmującej wiedzę z zakresu biologii i geografii na poziomie szkoły podstawowej, parkowej, sprawdzającej wiedzę o lubelskich parkach krajobrazowych oraz części 3, w której uczniowie rozpoznawali gatunki grzybów, roślin i zwierząt. We współzawodnictwie pomiędzy 17 szkołami reprezentującymi poszczególne parki krajobrazowe w naszym województwie brała udział 4 – osobowa drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu. Zespół w składzie: Weronika Baryła, Gabriela Gołębiowska, Agnieszka Wrona i Małgorzata Cyfra uzyskując 75 % punktów zdobył 7 miejsce w województwie. To najlepszy wynik w tym wymagającym  konkursie w historii naszej szkoły. Uczennice przygotowując się do konkursu doskonaliły wiedzę i umiejętności na zajęciach koła biologicznego  pod okiem szkolnego koordynatora konkursu P. K. Zakostowicza. Dziękujemy i gratulujemy uczennicom oraz Koordynatorowi w województwie lubelskim za kontynuację konkursu w trudnym czasie pandemii.

      Kazimierz Zakostowicz


      DYPLOM_LZPK.pdf