• OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2021/2022

        • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

          Osiągnięcia uczniów w I i II okresie roku szkolnego 2021/ 2022

          l.p.

          Nazwa konkursu

          Nagrody, wyróżnienia

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Imię i nazwisko ucznia

          Rodzaj wyróżnienia

          1.  

          Wojewódzki konkurs plastyczny „Lubelskie pięknieje! Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę”

           

          Organizator: Urząd Marszałkowski w Lublinie

          Wrzesień 2021r.

          Wiktor Zalewski kl. IV

          Wyróżnienie

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          I Terenowy Bieg Przetrwania

           

          Organizator: Animatorzy Orlika w Nadrybiu

           

          29.09.2021r.  

          KLASA IV:       

          Kacper Oleś                            

           

          Jakub Rutkowski                    

           

          Martyna Janiuk                      

           

          Jakub Albiński                         

           

          KLASA V:        

          Szymon Gargol                      

           

          Filip Paszkowski                     

           

          Aleksandra Głowniak           

           

          Szymon Gil                             

           

          KLASA VI:      

           Katarzyna Demkowska

           

           Maja Żmuda

           

           Dawid Zięba                           

           

           Paweł Niewęgłowski 

           

          KLASA VII:      

          Kornel Kopacki                      

           

          Oliwier Źrubek                       

           

          Łukasz Woźnica                      

           

          Rafał Fudala                          

           

          KLASA VIII:     

          Błażej Kuśmicki                     

           

          Adrian Skoczylas                   

           

          Brajan Skoczylas                   

           

          Damian Zając                        

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          IV miejsce

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          IV miejsce

           

           

          I miejsce

           

          I miejsce

           

          III miejsce

           

          IV miejsce

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          IV miejsce

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          IV miejsce

           

          p. Tomasz Chryć

          p. Karol Bujak

          1.  

          Powiatowy Konkurs Plastyczny „W barwach jesieni- dary jesieni”

           

          Organizator: Gminny Dom Kultury w Cycowie

          28.10.2021r.

          Kacper Trojan kl. I

          Wyróżnienie

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          Konkurs na logo Przedszkola Specjalnego w Ludwinie

           

          Organizator: Przedszkole Specjalne w Ludwinie

          Październik 2021.

          Grzegorz Regulski kl. V

          Wyróżnienie

           

          1.  

          25.Jesienny Konkurs Recytatorski „Śmiechem- żartem” turniej gminny

           

          Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Puchaczowie, Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie

          03.11.2021r.

          Zuzanna Oleś kl. III

           

          Nadia Horbowicz kl. III

          Uczennice zakwalifikowały się do etapu powiatowego

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

          1.  

          II Gminny Konkurs Patriotyczny „Polska-Mój Dom”

           

          Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie

           

          10.11.2021r.

          Kategoria plastyczna

          Kl. I-III

          Adrian Suprynowicz kl. III

           

          Zuzanna Gil kl. I

           

          Kl. IV-VI

          Alicja Zalewska kl. IV

           

          Kategoria recytatorska

          Przedszkole

          Blanka Roczon gr. „Krasnale”

           

          Kl. I-III

          Jakub Kowalczyk kl. III

           

          Zuzanna Gil kl. I

           

          Kl. IV-VI

          Szymon Gil kl. V

           

          Aleksandra Głowniak kl. V

           

           

           

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

           

          II miejsce

           

           

          II miejsce

           

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

          p. Magdalena Dylewska

           

           

          p. Magdalena Dylewska

           

           

           

           

           

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

          p. Magdalena Dylewska

           

           

          p. Hanna Tołubińska

           

          p. Hanna Tołubińska

          1.  

          Szkolny turniej tenisa stołowego dla kl. IV-VIII

           

          Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

          04.11.2021r.

          Brajan Skoczylas kl. VIII

           

          Adrian Skoczylas kl. VIII

           

          Łukasz Ziętek kl. VIII

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

          p. Karol Bujak

          1.  

          Konkurs historyczny „Drogi do niepodległości. A to Polska właśnie” kl. IV-VI

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Konkurs historyczny „Drogi do niepodległości. Niepodległa” kl. VII-VIII

           

           

           

          Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

          Listopad 2021r.

          Szymon Gil kl. V

           

          Filip Paszkowski kl. V

           

          Wiktor Zalewski kl. IV

           

          Aleksandra Głowniak kl. V

           

          Anna Pszczoła kl. IV

           

          Alicja Zalewska kl. IV

           

          Jakub Rutkowski kl. IV

           

          Jakub Szurek kl. IV

          Grzegorz Regulski kl. V

           

          Mateusz Baryła kl. V

           

          Katarzyna Demkowska  kl. VI

           

          Maja Żmuda kl. VI

           

           

          Damian Zając kl. VIII

           

          Kacper Łukaszczuk kl. VIII

           

          Dawid Weremkowicz kl. VII

          I miejsce

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

           

          p. Anna Chryć

          1.  

          Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Do parku na spacer lub na rowerze a nie quadami”

           

          Organizator: Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych OZ w Lubartowie

          15 listopada 2021r.

          Łucja Gil kl. VIII

           

          Miłosz Dąbrowski kl. VIII

          I miejsce

           

          Wyróżnienie

          p. Kazimierz Zakostowicz

          1.  

          III Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Mam prawo do…” organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka .

           Konkurs na projekt okładki książki pt. „Mam prawo do… Przewodnik po prawach dziecka”

           

          Organizator: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej

          20.11.2021r.

          Szymon Gil kl. V

          Laureat

          w kat. kl. IV-VI

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          VIII Patriotyczny Konkurs „Biel i Czerwień- Barwy Niepodległości”

          Starostwo Powiatowe w Łęcznej

          Listopad 2021r.

          Klasa I

          I miejsce

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          Gminny projekt  profilaktyczny – konkurs na kolaż zdjęć ,,Szczęśliwa Rodzina 2021”

           

          Organizatorzy: Zespół Szkół w Puchaczowie we współpracy z Gminną Komisją Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz patronatem Wójta Gminy Puchaczów

          09.12.2021r.

          Łucja Gil kl. VIII

           

          Adrian Skoczylas kl. VIII

          Damian Zając kl. VIII

          Dawid Weremkowicz kl. VII

          Izabela Szurek kl. VIII

          Kacper Łukaszczuk kl. VIII

          I miejsce

           

          Nagroda za udział

          Nagroda za udział

          Nagroda za udział

          Nagroda za udział

          Nagroda za udział

          p. Monika Gargol

          1.  

          X Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Mój Anioł” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Krasnostawskiego

          Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie

          15.12.2021r.

          Wiktoria Ferenc kl. I

           

           

          Dawid Górko kl. I

          Dominik Pszczoła kl. I

          Zuzanna Gil kl. I

          Laureat

          Nagroda główna

           

          Zakwalifikowanie prac plastycznych do udziału w wystawie

           

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          Konkurs plastyczny „Świat za 100 lat”

          Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie

          15.12. 2021r.

          Kat. kl. I-III

          Maja Kowalczyk kl. I

           

          Kat. kl. IV-VI

          Alicja Zalewska kl. IV

           

          Anna Pszczoła kl. IV

          II miejsce

           

           

           

          II miejsce

           

          Wyróżnienie

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          VII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Kartka Świąteczna – Przyrodą Malowana”

          Organizator: Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych - Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie

          16.12.2021r.

          Łucja Gil kl. VIII

          Wyróżnienie

          p. Kazimierz Zakostowicz

          1.  

          26. Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „Trzej królowie”

           

          Organizatorzy: Centrum Kultury w Łęcznej i Starostwo Powiatowe w Łęcznej

          20.12.2021r.

          Kategoria wiekowa klasy I-III szkoły podstawowe

          Wiktoria Ferenc kl. I

           

          Laureat

          (nagroda)

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Dla Niepodległej”

           

          Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku

          Grudzień 2021r.

          Kat. kl. VII-VIII

          Wiktor Pszczoła kl. VII

           

          Kat. kl. IV-VI

          Szymon Gil kl. V

           

          Aleksandra Głowniak kl. V

           

           

          I miejsce

           

           

          II miejsce

           

          Wyróżnienie

           

          p. Agnieszka Sobiesiak

           

           

          p. Hanna Tołubińska

          1.  

           „Wielki test literacko-bożonarodzeniowy”

          zorganizowany  w  ramach działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (na lata 2021-2025)

           

          Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

          Grudzień 2021r.

          Klasy I – III

          Jakub Kowalczyk  kl. III

           Julia Hołub kl. I 

          Jakub Paradowski kl. III

          Klasy IV – VI

          Aleksandra Głowniak kl. IV

          Maja Żmuda kl. VI

           Jakub Szurek kl. V

          Grzegorz Regulski kl. V

          Paweł Niewęgłowski kl. VI

          Paulina Tomczak kl. VI

          Klasy VII – VIII

          Patryk Dębicki kl. VIII

          Dawid Weremkowicz kl. VII

          Kinga Wójcik kl. VIII

          Kacper Łukaszczuk kl. VIII

          Wiktoria Kiejnich kl. VII

           

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

           

           

          I miejsce

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          II miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          II miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

           

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

          p. Magdalena Dylewska

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

           

          1.  

          Przedmiotowy konkurs kuratoryjny z historii

           

          Organizator: Kuratorium Oświaty w Lublinie, LSCDN

          Grudzień 2021r.

          Wiktor Pszczoła kl. VII

          Laureat etapu szkolnego

          p. Anna Chryć

          1.  

          Akcja  „Zbiórka makulatury”

           

          Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

          grudzień 2021r. – styczeń 2022r.

          Kl. IV

          Kl. VIII

          Kl. III

          Kl. I

          Kl. VII

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          IV miejsce

           

          V miejsce

          p. Hanna Tołubińska

           

          p. Monika Gargol

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

          p. Magdalena Dylewska

           

          p. Agnieszka Sobiesiak

          1.  

          Powiatowy Konkurs Matematyczny dla kl. V „Szukamy Tęgiej Głowy”

           

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

          31.03.2022r.

          Szymon Gil kl. V

          II miejsce

          p. Maria Głowala

          1.  

          VI Gminny Festiwal Piosenki Ekologicznej

           

          Organizator: Przedszkole w Ciechankach

          06.04.2022r.

          Kat. 5-6 latki

          Karolina Brzozowiec gr. „Pszczółki”

          Joanna Palejczuk gr. „Pszczółki”

           

           

          III miejsce

           

          Wyróżnienie

          p. Agnieszka Wasilewicz

          1.  

          Konkurs „Bezpiecznie w sieci- Nadrybiaki.pl”

           

          Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

          Kwiecień 2022

          Julia Dębicka kl. III

          Klaudia Rutkowska kl. I

          Jakub Kowalczyk kl. III

          Oliwia Horzępa kl. I

          Karina Sroczyk kl. III

           

           

          I miejsce

           

          II miejsce

           

          II miejsce

           

          III miejsce

           

          III miejsce

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

          p. Magdalena Dylewska

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

           

          p. Magdalena Dylewska

           

          p. Grażyna Chilimoniuk

          1.  

          26 edycja Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych „Kolorowa Wielkanoc”

           

          Organizator: Centrum Kultury w Łęcznej

          13.04.2022r.

          Amelia Kloc kl. I

          I miejsce

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          Gminny Konkurs Informatyczny „Mistrz Komputera”

           

          Organizator: Zespół Szkół w Puchaczowie

          22.04.2022r.

          Kinga Wójcik kl. VIII

          VII miejsce

          p. Waldemar Tyszczuk

          1.  

          Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym- etap okręgowy

           

          Organizator: Poleski Park Narodowy

          25.04.2022r.

           

          Jakub Szurek kl. V

          Kinga Wójcik kl. VIII

          Wiktoria Kiejnich kl. VII

          Uczniowie zakwalifikowani do finału konkursu

          p. Kazimierz Zakostowicz

          1.  

          IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Architektura Lublina i okolic „Pejzaże Mistyczne” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Lublin- 2022r.

           

          Organizator:

          Szkoła Podstawowa nr 25 w Zespole szkolno-Przedszkolnym nr 1w Lublinie, Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowiec” w Lublinie, Caritas Archidiecezji w Lublinie

          Kwiecień 2022r.

          Dominik Pszczoła kl. I

          Wyróżnienie w kat. kl. I-III

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          41. Mały Konkurs Recytatorski

           

          Organizator: Gminny  Ośrodek Kultury w Puchaczowie

          28.04.2022r.

          Nadia Horbowicz kl. III

          Uczennica zakwalifikowała się do etapu powiatowego

          p. Grażyna Chilimoniuk

          1.  

          Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dzika przyroda wokół nas”

           

          Organizator:

          Poleski Park Narodowy

          29.04.2022r.

          Łucja Gil kl. VIII

          Julia Hołub kl. I

          Wyróżnienie

           

          Wyróżnienie

          p. Kazimierz Zakostowicz

           

          p. Magdalena Dylewska

          1.  

          VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabawa ze sztuką” „Koguty, kury, kurczęta”

           

          Organizator:

          Liga Ochrony Przyrody przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

          8.05.2022r.

          Maria Kosowska kl. I

          Izabela Stopa kl. II

          Alicja Zalewska kl. IV

          Kornel Kopacki kl. VII

          I miejsce (kat. kl. I)

           

           

          Wyróżnienie (kat. kl. II)

           

          III miejsce (kat. kl. IV-V)

           

          Wyróżnienie

          (kat. kl. VI-VIII)

          p. Magdalena Dylewska

           

           

           

           

           

           

          p. Agnieszka Szponar- Gołębiowska