• KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE

        • Konsultacje nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów                      w Nadrybiu w II okresie roku szkolnego 2021/2022

          Lp.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Poniedziałek

          Godzina konsultacji

          Wtorek

          Godzina konsultacji

          Środa

          Godzina konsultacji

          Czwartek

          Godzina konsultacji

          Piątek

          Godzina konsultacji

          1.  

          Biała Ala

           

           

           

           

          1045 – 1115

          1.  

          Bujak Karol

           

           

           

          1500 – 1545

           

          1.  

          Chilimoniuk Grażyna

           

           

          1320 – 1405

           

           

          1.  

          Chryć Anna

           

           

           

           

           

          1145 – 1230

          1.  

          Dylewska Magdalena

           

           

          1040 – 1130

           

           

           

          1.  

          Dylewska-Horzępa Monika

          1040 – 1130

           

           

           

           

          1.  

          Gargol Monika

           

           

           

           

          1130 – 1215

          1.  

          Głowala Maria

           

           

           

          1230 – 1315

           

           

          1.  

          Grela Zbigniew

           

           

          1430 – 1515

           

           

          1.  

          Hołodyn Mariola

           

          900 – 940

           

           

           

          1.  

          Jędruszak Lucyna

          800 – 815

          1315 – 1330

           

           

           

           

          1.  

          Paryła Maria

           

          1000 – 1100

           

           

           

          1.  

          Piskorska Marzena

          1410 – 1455

           

           

           

           

          1.  

          Roczon Katarzyna

           

           

           

           

          1200 – 1230

          1.  

          Romanek Kinga

          1215 – 1230

           

          1215 – 1230

           

           

          1.  

          Skoczylas Alicja

           

           

          1040 – 1105

          1040 – 1100

           

          1.  

          Smyk Grzegorz

          1405 1415

           

           

           

           

          1.  

          Sobiesiak Agnieszka

          1000 – 1100

           

           

           

           

          1.  

          Szponar-Gołębiowska Agnieszka

           

          800 – 830

          800 – 830

           

           

          1.  

          Tołubińska Hanna

           

           

           

          1130 – 1215

           

          1.  

          Tyszczuk Waldemar

           

           

          1130 – 1215

           

           

          1.  

          Wołowik Justyna

           

           

           

           

          1045 – 1130

          1.  

          Zakostowicz Kazimierz

           

          940 – 1025

           

           

           

          1.  

          Zasiadko Mikołaj

           

          1030 – 1115

           

           

           

          Konsultacje nauczycielskie on-line dla rodziców i uczniów na czas zdalnego nauczania

          Lp.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Adres e-mail

          Godziny konsultacji

          1.        

          Biała Ala

          a.bia.5678-na@wp.pl

          Wtorek, Czwartek 9.00-11.00

          2.        

          Bujak Karol

          zdalnynauczyciel-karol11@wp.pl

          Wtorek

          11.00-12.00

          3.        

          Chilimoniuk Grażyna

          spnchilimoniuk@wp.pl

          Wtorek                17.00-18.00

          4.        

          Choma Marlena

          zspchoma@wp.pl

          Poniedziałek                 10.00-11.00

          5.        

          Chryć Anna

          annachryc2020@wp.pl

          Poniedziałek                  8.00-9.00

          6.        

          Chryć Tomasz

          annachryc2020@wp.pl

          Poniedziałek                11.20-12.30

          7.        

          Czmuda Justyna

          j.czmuda@tlen.pl

          Wtorek

          9.00-10.00

          8.        

          Dybich Agnieszka

          agnieszkadybich@gmail.com

          Środa, czwartek 14.00-16.30

          9.        

          Dylewska Magdalena

          magda.dylewska84@wp.pl

          Środa                  12.00-13.00

          10.    

          Dylewska-Horzępa Monika

          monikadylewska77@gmail.com

          Codziennie 8.00-9.00,  piątek 19.00-20.00

          11.    

          Gargol Monika

          pedagogzspn@gmail.com

          Środa                       14.00-15.00

          12.    

          Głowala Maria

          ronin123@interia.pl

          Codziennie                    9.00-11.00,                  15.00-16.00

          13.    

          Grela Zbigniew

          zdalne.nadrybie@gmail.com

          Piątek

          17.00-18.00

          14.    

          Hołodyn Mariola

          historiamariolaholodyn@wp.pl

          Poniedziałek

          14.00-15.00

          15.    

          Jędruszak Lucyna

          nadreligia@gmail.com

          Środa                     16.00-17.00

          16.    

          Małys Sylwia

          sylwiamalys@interia.pl

          Środa 9.00-10.00

          17.    

          Paryła Maria

          dyrektor_zspn@wp.pl

          Codziennie

          8.00-9.00,                     15.00-16.00

          18.    

          Piskorska Marzena

          psychologzspn@gmail.com

          Poniedziałek

          16.00-17.00

          19.    

          Rodzeń- Świętojańska Renata

          rswietojanska@o2.pl

          Wtorek 14.00-15.00

          20.    

          Smyk Grzegorz

          gelos113@poczta.fm

          Poniedziałek                    14.00-15.00

          21.    

          Sobiesiak Agnieszka

          aga-sobiesiak@wp.pl

          Wtorek                 10.00-12.00

          22.    

          Szponar-Gołębiowska Agnieszka

          agnieszkaszponargolebiowska@gmail.com

          Poniedziałek                 10.00-11.00

          23.    

          Tołubińska Hanna

          hanna.tolubinska@wp.pl

          Codziennie                      9.00-10.00,                 17.00-18.00

          24.    

          Tyszczuk Waldemar

          13waldek1@wp.pl

          Wtorek                          14.00-14.45

          25.    

          Wasilewicz Agnieszka

          zspwasilewicz.aga@wp.pl

          Wtorek

          10.00-11.00

          26.    

          Wołowik Justyna

          justyna.wolowik@interia.pl

          Poniedziałek                  11.30-14.15,                  środa 13.00-15.45

          27.    

          Wróbel Iwona

          iwonabcd@interia.pl

          Wtorek

          9.00-10.00

          28.    

          Zakostowicz Kazimierz

          zakostowicz.20@wp.pl

          Codziennie                    18.00-20.00

          29.    

          Zasiadko Mikołaj

          mznadrybie@wp.pl

          Środa                    15.00-16.00