OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2023/2024
Osiągnięcia uczniów w I i II okresie roku szkolnego 2023/ 2024
l.p.
Nazwa konkursu
Nagrody, wyróżnienia
Imię i nazwisko nauczyciela
Imię i nazwisko ucznia
Rodzaj wyróżnienia
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe
Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku
27.09.2023
Kat. chłopcy rocznik 2011 i młodsi
Skład drużyny kl. V:
Jakub Kowalczyk, Adrian Suprynowicz, Kacper Oleś , Jakub Rutkowski, Jakub Jędruszak, Bartłomiej Wicik
Kat. dziewczęta rocznik 2011 i młodsze
Skład drużyny kl. V: Wiktoria Przybylska, Nadia Horbowicz, Zuzanna Oleś, Oliwia Zięba, kl. VI: Anna Pszczoła, Julia Marcińczak
Kat. dziewczęta rocznik 2009-2010
Skład drużyny kl. VIII: Zuzanna Zbaraszczuk, Paulina Tomczak, Katarzyna Demkowska, Maja Żmuda, kl. VII: Aleksandra Głowniak, kl. V: Zuzanna Oleś
II miejsce
II miejsce
II miejsce
p. Karol Bujak
Gminny Konkurs Plastyczny „Pocztówka w wakacji”
Organizator: Zespół SZkolno-Przedszkolny w Ostrówku
02.10.2013r.
Klaudia Rutkowska kl. II
Alicja Zalewska kl. VI
II miejsce
III miejsce
p. Magdalena Dylewska
„Projekt maskotki”
Organizator: Dzienny Dom „Senior+” w Bogdance, Gmina Puchaczów
26.10.2023r.
Amelia Kloc kl. III
nagroda
p. Magdalena Dylewska
Konkurs na dynię
Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
27.10.2023r.
Kategoria: najcięższa
Przybylscy Wiktoria kl. V i Piotr (grupa Sówki)
Osoba Filip kl. I
Jędruszak Jakub kl. V
Głosowanie publiczności:
Przybylska Wiktoria kl. V
Jędruszak Jakub kl. V
Kategoria: największa w obwodzie
Przybylska Wiktoria kl. V
Osoba Filip kl. I
Jędruszak Jakub kl. V
Kategoria: najmniejsza
Palejczuk Joanna kl. I
I miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
p. Anna Chryć
Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i LSCDN
październik 2023
polonistyczny
historyczny
geograficzny
Maja Żmuda kl. VIII
Jakub Szurek kl. VII
Jakub Szurek kl. VII
Szymon Gil kl. VII
Uczniowie zakwalifikowali się do drugiego etapu (rejonowego)
p. Agnieszka Sobiesiak
p. Anna Chryć
p. Iwona Wróbel
27. Jesienny Konkurs Recytatorski
Organizator: GOK w Puchaczowie
06.11.2023r.
Barbara Gargol kl. I
Nadia Horbowicz kl. V
Uczennicy zakwalifikowały się do etapu powiatowego
p. Alicja Skoczylas
p. Maria Paryła
VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polska moja Ojczyzna” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie
Listopad 2023 r.
Kloc Amelia kl. III
Rutkowska Klaudia kl. III
Wyróżnienie
Wyróżnienie
p. Magdalena Dylewska
IV Gminny Konkurs Patriotyczny „Polska-mój dom” kategoria recytatorska
Organizator: Gminny Dom Kultury w Puchaczowie
15.11.2023r.
Dawid Kloc kl. II
Karolina Brzozowiec kl. II
II miejsce
III miejsce
p. Grażyna Chilimoniuk
Powiatowy Konkurs Plastyczny „W barwach jesieni- na polach jesienią” kat. kl. 0-III
Organizator: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Cycowie
16.11.2023r.
Wiktoria Ferenc kl. III
II miejsce
p. Magdalena Dylewska
Turniej Powiatowy 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Sny i marzenia”
Organizator: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej
16.11.2023r.
Barbara Gargol kl. I
Wyróżnienie
p. Alicja Skoczylas
Rambit Międzyszkolny „Profilaktyka uzależnień”
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie
20.11.2023r.
Klasa VI
I miejsce
p. Hanna Tołubińska
p. Bernarda Bogusz
Konkurs plastyczny „Mam prawo do…”
Organizator: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej
20.11.2023r.
Aleksandra Sroczyk kl. III
Wyróżnienie
p. Magdalena Dylewska
XX Powiatowy konkurs matematyczny „Od tabliczki do różniczki”
Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łęcznej
21.11.2023r.
Maja Żmuda kl. VIII
Katarzyna Demkowska kl. VIII
IV miejsce
V miejsce
p. Maria Głowala
Konkurs plastyczny „Moje odkrycia na ścieżce przyrodniczej Nadrybie”
Organizator: Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., Fundacja dla Przyrody
01.12.2023r.
Kat. przedszkole:
Milena Janiuk gr. Sówki
Julia Suprynowicz gr. Wiewiórki
Michał Suprynowicz gr. Sówki
Julia Wróbel gr. Wiewiórki
Kornelia Pachla gr. Wiewiórki
Kat. klasy I-III:
Zuzanna Kruk kl. III
Aleksandra Sroczyk kl. III
Julia Hołub kl. III
Kat. klasy IV-VIII
Cezary Grzesiuk kl. V
Maja Żmuda kl. VIII
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
Wyróżnienie
I miejsce
II miejsce
p. Agnieszka Szponar-Gołębiowska wychowawca gr. Sówki
p. Sylwia Małys, p. Agnieszka Wasilewicz- wychowawcy gr. Wiewiórki
p. Magdalena Dylewska
p. Agnieszka Szponar- Gołębiowska
III Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Konstrukcyjny „Przedszkolak przyjacielem natury”
Organizator: Przedszkole w Puchaczowie 04.12.2023r.
Julia Suprynowicz gr. Wiewiórki
Amelia Dubaj gr. Sówki
Michalina Słoboda gr. Jeżyki
p. Agnieszka Szponar-Gołębiowska wychowawca gr. Sówki
p. Sylwia Małys, p. Agnieszka Wasilewicz- wychowawcy gr. Wiewiórki
p. Marlena Choma- wychowawca gr. Jeżyki
Gminny Turniej Gry w „Dwa ognie’
Organizator:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku
07.12.2023r.
Kl. II i III
II miejsce
p. Magdalena Dylewska
p. Grażyna Chilimoniuk
XII Wojewódzki 0Konkurs Plastyczny ‘Mój Anioł”
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
12.12.2023r.
Laura Szelepusta kl. II
Anna Pszczoła kl. VI
Wyróżnienie
Praca zakwalifikowana do udziału w wystawie
p. Magdalena Dylewska
Konkurs plastyczny „Mój Bożonarodzeniowy Anioł”
Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Puchaczowie
19.12.2023r.
Aleksander Śniadkowski gr. Sówki
Kornelia Pachla gr. Wiewiórki
Dyplom i nagroda
p. Agnieszka Szponar-Gołębiowska
p. Sylwia Małys, p. Agnieszka Wasilewicz- wychowawcy gr. Wiewiórki
IX Młodzieżowy Przegląd Obcojęzycznych Form Scenicznych
Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku
14.12.2023r.
Klaudia Rutkowska kl. III
Maria Kosowska kl. III
I miejsce
Wyróżnienie
p. Kinga Romanek
VI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę…”
Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku
09.01.2024r.
Klaudia Rutkowska kl. III
I miejsce
p. Magdalena Dylewska
Konkurs przedmiotowy z geografii organizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie
16.01.2024r.
Jakub Szurek kl. VII
Uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
p. Iwona Wróbel