• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• TRZYMAJ FORMĘ

26 kwietnia w naszej szkole odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę! " przy współpracy z powiatową stacją sanitarno - epidemiologiczną w Łęcznej reprezentowaną przez p. Elżbietę Dyzma.

Dwie uczennice naszej szkoły Ania Pszczoła kl. 6 i Maja Żmuda kl.8 i jedna uczennica Szkoły Podstawowej w Cycowie znalazły się w gronie najlepszych naszego powiatu. Łącznie do tego etapu zakwalifikowało się 347 uczniów z całej Polski.

• Powiatowy Turniej z nagrodą indywidualną!

25 kwietnia 2024 r. w hali widowiskowo - sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbył się Finał XXIII Powiatowego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza. Naszą szkołę wraz z opiekunem p. Marzeną Piskorską reprezentowało dwie drużyny w II kategoriach wiekowych. W I składzie po szkolnych eliminacjach zakwalifikowali się uczniowie klasy 5 : Jakub Kowalczyk, Zuzanna Oleś, Nadia Horbowicz i Adrian Suprynowicz. W II kategorii wiekowej reprezentowali naszą szkołę tegoroczni Ósmoklasiści: Sebastian Orłowski, Zuzanna Radko, Paulina Tomczak. Wszyscy uczniowie rywalizowali w czterech etapach:

• SZKOLNY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO

22 kwietnia w naszej szkole odbył się indywidualny turniej w tenisa stołowego. W rywalizacji wzięło udział 12 zawodników i zawodniczek. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych 3-6 klasa i 7-8 klasa w systemie każdy z każdym. Po zaciętych meczach w młodszej kategorii: I miejsce zajął Kacper Oleś, który wygrał wszystkie swoje mecze. Drugiej miejsce należało do Wiktora Zalewskiego. Natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Jakub Rutkowski. W rywalizacji klas 7-8 wyniki końcowe były następujące: Pierwszej miejsce: Szymon Gargol, drugie miejsce Aleksandra Głowniak i trzecie miejsce Mateusz Baryła. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe nagrody i spędził aktywnie czas. Wszystkim uczniom biorącym udział dziękujemy i gratulujemy wygranym. Życzymy w dalszym ciągu rozwijania sportowych pasji.

• E-DZIENNIK

Środa 01.05.2024