• AKCJA "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"

• Serdecznie zapraszamy wszystkich do licytowania naszych wspaniałych lalek, które powstały w ramach akcji "Wszystkie Kolory Świata" UNICEF. Każda lalka ma swój Akt urodzenia i główne przesłanie: WARTO POMAGAĆ!

Zebrane fundusze zostaną przekazane UNICEF na ratowanie życia dzieci w krajach takich jak Sierra Leone, Czad, Sudan Południowy czy Angola - zakup szczepionki przeciwko polio, gruźlicy, błonicy, krztuścowi, tężcowi i odrze.

Minimalna kwota za lalkę: 10zł

Licytujemy podając imię lalki i proponowaną kwotę do p.Moniki Gargol pedagoga lub p. Marzeny Piskorskiej psychologa szkolnego!

LINK PONIŻEJ!

ZAPRASZAMY!!!

• STYPENDIUM "HORYZONTY" NA NAUKĘ W LUBLINIE – informacja dla uczniów i rodziców klas 8

• Program Stypendialny „Horyzonty”

Do 31 marca 2022r. trwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC! To stypendium edukacyjne stworzone z myślą o ósmoklasistach z małych miejscowości naszego regionu, którzy chcieliby kontynuować naukę w jednym z najlepszych liceum w Lublinie, marzą aby rozwijać swoje pasje, zdobywać pewność siebie i przyjaźnie na lata.

Stypendystów i stypendystki czekają wspólne wakacje i ferie, warsztaty, dodatkowe zajęcia i wsparcie profesjonalnej kadry.

Aby zgłosić się do programu, wystarczy:

·  kończyć w tym roku szkołę podstawową

·  pochodzić z miejscowości do 30 000 mieszkańców

·  planować naukę w jednej ze szkół średnich współpracujących z Fundacją EFC (w Lublinie jest to I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica)

·  średni miesięczny dochód w rodzinie nie może przekraczać 1550 zł netto na osobę

·  wypełnić formularz na stronie fundacji https://efc.edu.pl/programy/horyzonty

List_do_rodzica.docx

List_do_ucznia.docx

• OPŁATA ZA OBIADY

KWIECIEŃ 2022 r.

Opłata za obiady w KWIETNIU wynosi:

PRZEDSZKOLE:

wyżywienie całodzienne:

• 90,00 (20x4,50zł)

wyżywienie bez podwieczorków:

• 72,00zł (20x 3,60zł)

• dzieci klas.1-8 – 34,00zł (17x2,00zł)

Opłatę należy uiścić do 25.03.2022 r.

UWAGA!!! Uczniowie, którzy nie wpłacą na obiady w w/w terminie nie będą mogli korzystac z wyżywienia .Korzystanie z obiadów będzie możliwe tylko za okazaniem karty żywieniowej.

Wpłat należy dokonywać(w miarę możliwości ) przez internet na konto szkoły (należy podać: imię, nazwisko oraz miesiąc za który dokonywana jest wpłata):

w wyjątkowych sytuacjach można opłacić w stołówce szkolnej.

• SKW "MOTYLE" W AKCJI

• W związku z obecną sytuacją na Ukrainie wiele placówek organizuje punkty zbiórek poszczególnych artykułów potrzebnych dla przybyłych uchodźców. Aby usprawnić wydawanie konkretnych rzeczy, potrzebne jest wsparcie w sortowaniu poszczególnych produktów.

Młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariusza "Motyle" włączyła się do pomocy przy sortowaniu odzieży i zabawek, które są gromadzone w Dziennym Domu "Senior +" w Bogdance.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonywali swoje zadanie. Zwracali uwagę na uszkodzone rzeczy, odrzucali artykuły, które nie nadawały się do użycia.

Po wykonaniu zadania z chęcią rozmawiali z uczestnikami "Senior+".

Już teraz Wolontariusze nie mogą doczekać się kolejnej akcji w Bogdance.

• ZEBRANE DARY JUŻ NA UKRAINIE - Miasto Uściług (Устилузької )

• Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę!

ZBIÓRKA NADAL TRWA!!!

W ostatnim czasie nasza społeczność szkoln ai  przedszkolna  wraz z rodzinami zaangażowała się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy  dla Ukrainy.

Zebrane puszki, konserwy, pieczywo, czekolady, środki opatrunkowe, artykuły chemiczne, koce, śpiwory, ciemna odzież i inne potrzebne produkty zostały przewiezione bezpośrednio na Ukrainę do miasta Uściług.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i hojność i nadal zachęcamy do angażowania się w pomoc dla drugiego człowieka.

Zbióka nadal trwa!

• KAŻDY KROK SIĘ LICZY!

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku z 30. FINAŁEM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie zbierania kroków w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Osobom zaangażowanym w konkurs serdecznie dziękujemy i gratulujemy!