• Informacja dla Rodziców i Uczniów klas I-III

     • Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nadrybiu informuje, że od poniedziałku tj. 26 kwietnia 2021r. do 30 kwietnia 2021r. zajęcia lekcyjne w klasach I-III będą się odbywały w systemie hybrydowym .

      W związku z powyższym ustalamy harmonogram zajęć tak, aby zajęcia w szkole miało nie więcej niż 50 procent uczniów kl. I-III oraz co najmniej 50 procent zdalnie – w miarę możliwości - przy równomiernym i naprzemiennym realizowaniu zajęć przez każdego ucznia. W szkole będzie prowadzona również opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.
      Zajęcia w pozostałych klasach pozostają bez zmian.

      Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Nadrybiu

      HARMONOGRAM AUTOBUSU ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ

      Harmonogram autobusu szkolnego obowiązujący

      od dn. 26 kwietnia 2021r.

      Przywozy:

      655  Stefanów

      700 Janowica

      705 Nadrybie Dwór

      710 Kopina

      715 Zaróbka

      725 Szkoła

      730 Nadrybie Ukazowe

      735 Kobyłki

      740 Kaniwola

      750 Szkoła

       

      Odwozy:

      1220 wszyscy

      1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

      1430 Stefanów, Janowica, Nadrybie Dwór, Kopina, Zaróbka

     • DZIEŃ ZIEMI

     • 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym roku odbywa się on pod hasłem "Przywrócić naszą Ziemię". Dzień ten na świecie obchodzony jest od 1970 r a w Polsce od 1990 r. Musimy pamiętać, że to od nas i naszych działań zależy los planety. Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem, pić czystą wodę i cieszyć się dziką przyrodą. Pamiętajmy, żeby dokręcać krany, gasić niepotrzebne światła, na zakupy zabierać torbę wielorazowego użytku i sortować śmieci. Nawet najmniejsze gesty się liczą i wyrabiają dobre nawyki. Dbajmy o naszą planetę dla siebie samych i dla przyszłych pokoleń.

     • KONKURS NA PLAKAT DOT. MEDIACJI

     • Szanowni Państwo,

      uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

      SZCZEGÓŁÓWE INFORMACJE o konkursie znajduja się: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji 

      Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, aparaty instax, słuchawki bezprzewodowe oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

      Na prace czekamy do 18 czerwca 2021 roku. Szczegóły w regulaminie.

      Zachęcamy również do polubienia fanpage’a MEDIACJA na facebook’u https://www.facebook.com/mediacja.gov/, na którym opublikujemy galerię z pracami uczestników.

     • NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

     • Szanowni Państwo,

      Drodzy Nauczyciele i Uczniowie

       

      Trwa najstarsze, największe i najważniejsze badanie statystyczne prowadzone w Polsce już od 100 lat – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Z wyników spisu korzystamy wszyscy, są podstawą do podejmowania kluczowych decyzji zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym i lokalnym.

      Zapewne korzystacie z danych statystycznych i macie świadomość, jak bardzo istotny jest dostęp do rzetelnych, wiarygodnych i obiektywnych danych. Spis powszechny dostarcza właśnie takich informacji na temat mieszkańców Polski, ile mają lat, czym się zajmują, jakie mają wykształcenie, czy są zdrowi, gdzie mieszkają? Czy potraficie sobie Państwo wyobrazić co by było gdyby nie było spisu ?

      Jako Nauczyciele i Wychowawcy młodzieży wkładacie ogromny trud w przygotowanie kolejnych pokoleń Polaków zaangażowanych w życie społeczne i świadomych istoty spisów powszechnych, dajcie Państwo przykład właściwej postawy obywatelskiej i #spiszcie się jak na kadrę pedagogiczną przystało!

      Uczniowie, bądźcie ambasadorami dobrych działań, pożytecznych dla społeczeństwa i kraju, propagujcie spis wśród członków rodziny, sąsiadów, przyjaciół, znajomych. #spiszcie się jak na odpowiedzialną młodzież przystało!

      Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w NSP 2021 przy wykorzystaniu najwygodniejszej formy – samospisu online na stronie spis.gov.pl. To tylko kilka minut, a korzyści bezcenne. Dodatkowo każdy, kto spisze się przez Internet, ma szansę wzięcia udziału w Loterii Spisowej. Do wylosowania cenne nagrody, w tym samochód.

       

      Jak to zrobić?

      Krok 1.  Wejdź na stronę spis.gov.pl i spisz się w dogodnej dla siebie chwili

      Krok 2.  Pobierz i zachowaj unikatowy 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii

      Krok 3.  Zarejestruj go na stronie loteria.spis.gov.pl w terminie od 22 kwietnia 2021 r. do 7 lipca 2021 r.

       

      Terminy losowań i szczegóły loterii znajdziesz w regulaminie. Najbliższe losowanie już 7 maja!

       

      Im wcześniej spiszesz się przez Internet i zgłosisz do loterii, tym masz więcej szans na wygraną - będziesz uczestniczyć w większej liczbie losowań!

       

       

       

       

      Dziękujemy za dotychczasową pomoc w promocji tego wydarzenia, ważnego dla wszystkich Polaków - bo #LiczySięKażdy, a wszyscy razem #LiczymySięDlaPolski.

       

       

       

       

      Główny Urząd Statystyczny

      Departament Edukacji i Komunikacji

      al. Niepodległości 208, 00-925 Warszawa

      tel. +48 22 608 31 12

      sekretariat-dk@stat.gov.pl

      stat.gov.pl

     • Dzień Zdrowia

     •  

       Z okazji Dnia Zdrowia

      wszystkim pracownikom służby zdrowia
      składamy najserdeczniejsze życzenia wytrwałości, cierpliwości i osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy.
      Dziękujemy za wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu służby na rzecz drugiego człowieka w tym trudnym czasie.

      Społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Nadrybiu.