• Akcja #Szczepimy się

• Celem akcji jest osiągnięcie poziomu zaszczepienia społeczeństwa umożliwiającego zapanowanie nad pandemią COVID-19 do końca 2021 roku, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym.

szczepimy_sie.pdf

PYTANIA_I_ODP_(002).pdf

bezpieczenstwo_(002)-1.pdf

• PROŚBA RADY RODZICÓW

• Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu zwraca się do Państwa z prośbą o wpłaty na fundusz Rady Rodziców w  kwocie 40 zł.  Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych uczniów w postaci m.in.  paczki od Mikołaja, książeczek na ślubowanie pierwszaków oraz na zakończenie roku szkolnego, zakup pomocy dydaktycznych itp. Składkę można uregulować w sekretariacie szkoły lub wpłacić na konto bankowe Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu.

Numer konta: 70 8693 0006 0000 1658 5025 0001

(Bank Spółdzielczy w Łęcznej oddz. Puchaczów)

• INFORMACJA + harmonogram autobusu szkolnego

• Dyrektor  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Nadrybiu  informuje, że od poniedziałku tj. 18 stycznia br. uczniowie kl. I-III   szkoły podstawowej wracają  do nauki  stacjonarnej (oczywiście w ścisłym reżimie sanitarnym). Uczniowie  kl. IV-VIII nadal będą  się uczyć zdalnie.

Opłata za obiady w styczniu dla uczniów kl. I-III wynosi 20 zł.  Należy ją uregulować  w pierwszych dniach  po powrocie do szkoły (bankowość online lub  w szkole  przy wejściu  u p. intendentki  w godz. 7.30-8.30). Niektórzy uczniowie mają nadpłatę z obiadów, informacja  i odbiór również u p. intendentki.

Obiady w kl. I-III zaplanowano w następujących godzinach:

kl. I - 9.45

kl. III - 10.05

kl. II - 10.25

Harmonogram autobusu szkolnego obowiązujący od dn. 18 stycznia 2021r.

Przywozy:

655  Stefanów

705 Janowica

710 Nadrybie Dwór

715 Kopina

720 Zaróbka

730 Szkoła

735 Nadrybie Ukazowe

740 Kobyłki

745 Kaniwola

755 Szkoła

Odwozy:

1220 wszyscy

1410 Nadrybie Ukazowe, Kobyłki, Kaniwola

1430 Stefanów, Janowica, Nadrybie Dwór, Kopina, Zaróbka

• NOC BIOLOGÓW ON-LINE

• Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i ciekawymi zajęciami przygotowanymi na Noc Biologów 2021.

Program_Nocy_Biologow_2021_WBiB.pdf​​​​​​​

NOC BIOLOGÓW na WYDZIALE BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII UMCS

JUBILEUSZ!!!

Po raz dziesiąty Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS zaprasza swoich przyjaciół i wszystkich zainteresowanych na NOC BIOLOGÓW.

Z tej okazji:

- wszystkie zajęcia bez rezerwacji

- większość materiałów (nagrań) projektów dostępna przez trzy dni (piątek godz. 12.00 - niedziela godz. 20.00)

- większości nagranych projektów towarzyszyć będą spotkania z autorami w wybranych dniach i godzinach

ZAPRASZAMY!!!

Szczegóły programu już dostępne w zakładce "do pobrania".

Wkrótce w zakładce "do pobrania" instrukcja "krok po kroku" dołączenia do zajęć (transmisji bezpośrednich i spotkań z autorami) przez MS Teams.

Pozostałe zajęcia dostępne będą przez przeglądarkę internetową